Hasan Odabasi
2022-01-27
4.günün sonundayız. Çok memnun kaldık, şu anda -6 derece daha da düşecek sıcaklık ama evler çok sıcak. Su mükemmel sıcaklıkta, isterseniz soğuk su desteği ile istediğiniz sıcaklığa getirebiliyorsunuz. Evlerde her şey mevcut. Çok yakında Afium Alışveriş Merkezi var. Migros 5M Sanal Market desteği veriyor. Yemek Sepeti de hizmet veriyor. Yani yiyecek ya da içecek hiç sorun olmadı. Giyeceklerinizi alıp gelmeniz yeterli. Yani kısacası mükemmel bir tatil için mükemmel bir seçim.
Volkan Sepetci
2021-02-15
Ailemle 1 hafta konakladım, tatile güler yüzlü bir ekip ve itinali bir şekilde temizlenmiş villa ile başlıyorsunuz. İçerisi bugüne kadar neden otele gitmişim dedirten türden. Yemek düşündürüyor ilk etapta ama onada mangalla çözüm üretiyorsunuz. Kendinize ait havuzunuz, jakuziniz şu pandemi sürecinde size ailenizle güvenli bir tatil imkanı sunuyor. Bunsan sonra otel benim için 2. planda, sizinle tanıştığıma çok memnun oldum Dündar Termal, 1 hafta sayenizde mükemmel bir tatil yaptım. Bundan sonra odamı sabitleyin. Hep oradayım…
Mustafa Ozcam
2018-03-30
Sakin sessiz
Libas AKAGÜNDÜZ
2017-06-24
dubleks villada konakladık.idare eder. karıncalara bir çözüm bulunmalı
Mustafa Otyakmaz
2017-06-12
Bir sıkıntı yasamamiza rağmen ertesi gün yönetimine kadar herkesin bizden özür dileyerek yardimci olmasi beni mutlu etti. İyi niyetli ve yardimsever insanlar. Ben ikna oldum. Onun harici etraf vs güzel. Vip evleri tercih edin derim.