Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz tüm soruları sizler için derledik. Farklı konularda sorularınız için lütfen iletişime geçiniz.

Maksimum Kaç Kişi Konaklayabiliriz?

Jakuzili dubleks ve vip villalarımızda çocuklar dahil maksimum 6 kişilik bir aile konaklama yapabilir  ve Süit villalarımızda havuzlu apart dairelerimizde sadece 2 yetişkin ve en fazla 1 çocuk konaklama yapabilir. Normal apart dairelerimizde ise 2+2 kişiye kadar konaklama kapasitesi mevcuttur

Villa Ücretine Neler Dahil?

Villa konaklama ücretlerine dahil olanlar, Sauna, şömine, klimalı odalar, özel internet, çift yetişkin yatak odası (bu olanaklar sadece vip villalarımız için geçerlidir ), termal havuz, Jakuzili villa seçeneği, tam donanımlı mutfak malzemeleri, balkonda hazır mangal ve özel otopark ayrıca, elektrik, su, doğalgaz, sınırsız termal su kullanımı, haftalık veya misafir giriş çıkışlarında temizlik ve çarşaf değişimi için ekstra ücret talep edilmemektedir.

Yemek Servisiniz Bulunuyor mu?

Yeme içme restoran hizmetimiz bulunmamaktadır.  Fakat villalarımızda tüm mutfak ekipmanları balkonda mangalına kadar mevcut olup gıda maddesi getirdiğinizde kendi evinizde gibi yemek yapma şansınız mevcuttur.

Öte yandan işletmemize yürüyüş mesafesinde afyonun en iyi kahvaltı mekanı bulunmaktadır ve yine Özdilek ve Afium İkbal alışveriş merkezlerine aracınızla sadece 2 dk mesafedeyiz.  Burada 7/24 açık bütçenize ve zevkinize uygun her türlü ulusal ve yerli marka restoranlar mevcut olup paket servis yapanlar da bulunmaktadır ve yine Afyon şehir merkezine uzaklığımız aracınızla sadece 10 dk mesafededir.

Villa İçerisinde Termal Havuz Bulunuyor mu?

Tüm villalarımızın içerisinde 16 m2 Türk hamamı ve ortasında takriben 4m2 büyüklüğünde 120 cm derinliğinde 5 ton su kapasitesine sahip gün içinde istediğiniz zaman kullanabileceğiniz müstakil termal havuz bulunmaktadır.

Giriş çıkış saatleri nasıldır?

Gün içerisinde saat 14:30 itibariyle girişlerimiz başlar ve çıkış günü çıkış saatimiz en geç saat 11:30 da gerçekleşmektedir. Giriş yapacağınız gün müsaitlik durumuna göre bu saatlerde esneklik şansımız bulunmaktadır.  Bunun için resepsiyonumuzla 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Villa ve Çevresinde Hangi Aktiviteler Var?

Konumu itibari ile aktif bir lokasyona sahibiz olan işletmemizin hemen karşısında atlı spor klubü bulunmaktadır.  Ücretsiz oyun alanı mevcuttur.  Bedeli karşılığında tüm etkinliklerinden faydalanabilirsiniz.  Aracınızla sadece 2 dk mesafede Özdilek ve Afium (Açık hava alışveriş merkezi) bulunmaktadır.

Çevremizdeki 5 yıldızlı tüm otellerin, spa merkezlerinden ve yüzme havuzlarından bedeli karşılığında faydalanabilirsiniz. İşletmemiz içinde bisiklet kiralama, langırt ve masa tenisi oyun alanı mevcuttur. İşletmemiz şehir merkezine araçla 10 dk mesafede, Zafer Müzesi, Afyon Kalesi, Frig Vadisi ve Büyük Taarruz Afyon Turu gibi etkinlik ve aktiviteler yer almaktadır.

Spa masaj hizmetiniz var mıdır?

Misafirlerimizin talebi doğrultusunda eğitimini üniversitede almış masörümüz masaj yatağı ile villaya gelerek kişiye özel masaj hizmeti sunmaktadır.  Yine aynı şekilde kese köpük hizmeti de kendi villanızda yapılmaktadır.  Randevu ve ücretlendirme için 7/24 resepsiyondan hizmet alabilirsiniz.

Arkadaş grubu ile konaklama yapabilir miyiz?

İşletmemiz Afyonun en nezih ailelerinin içinde yaşadığı bir site içinde hizmet vermektedir. Buna karşılık konaklama kurallarına riayet edilmesi koşulu ile 18 yaş ve üzeri tüm misafirlerimiz kimliklerini ibraz ederek başka ek koşul aranmaksızın işletmemizde konaklama hizmetinden faydalanabilmektedir.

Rezervasyonu nasıl yapabiliriz ve iade iptal mümkün müdür?

Web sitemizde bulunan online rezervasyon kanalı ile veya doğrudan işletmemizle iletişime geçerek rezervasyon yapabilirsiniz. Online rezervasyon kanalını tercih ettiğinizde tüm ödemeyi yapmanız gerekecektir.

Otelimizle iletişime geçtiğinizde ise rezervasyon için 1 gecelik konaklama ücretini havale eft veya kredi kartı ile ödemeniz yeterli olacaktır. Geri kalan ücreti girişte dilediğiniz gibi ödeyebilirsiniz. Rezervasyon tarihinizden en geç 2 gün öncesine kadar bilgi vermeniz koşulu ile rezervasyon iptaliniz ve iade işleminiz gerçekleştirilebilmektedir.